HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1986 yılında Mustafa Çetinkaya tarafından kurulan Presmak Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; Sanayi Makinaları, Mobilya  ve Tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Presmak Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Presmak Grubu, yüksek marka kalitesi ve dinamik kadrosuyla müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Presmak Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Presmak Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Sektörde değişimin öncüleri arasında yer alan Presmak Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Presmak Grubu, yurt içindeki yatırımlarını arttırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Presmak Grubu’nun hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyonumuz

  • Makina ve Aksesuar sektörlerinde; müşteri ihtiyaçlarına uygun, ileri teknoloji ile kaliteli ve katma değeri yüksek ürünler üretmek;
  • Sürdürülebilirlik anlayışı ile yüksek motivasyonlu sorumluluk ve çevre bilincine sahip, uzman personelimizle müşterilerimiz için uzun vadeli tedarikçi olmak;
  • İnovatif bir bakış açısıyla sektörde proaktif fark yaratmak ve sanayinin tüm beklentilerini karşılamak.